REKRUTACJA 2020/2021

Potwierdzenie woli zapisu

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji 23 kwietnia 2021 r. o godz.13.00 w przedszkolach i w szkołach podstawowych publikowane są listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Informacja taka jest również dostępna dla rodziców w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 23 do 29 kwietnia br. (do godz. 16.00) potwierdzają wolę zapisu do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

Wolę zapisu można potwierdzić elektronicznie w systemie rekrutacyjnympo zalogowaniu się na konto kandydata, należy kliknąć przycisk "Potwierdź wolę zapisu w placówce” (instrukcja dla rodziców dostępna w systemie rekrutacyjnym)

lub przesyłając skan/zdjęcie potwierdzenia woli zapisu na adres mailowy przedszkola:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga przesłania na adres mailowy przedszkola skanu/zdjęcia potwierdzenia.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca

Potwierdzenie woli zapisu

Szanowni Rodzice,

na stronie Biura Edukacji został opublikowany harmonogram oraz kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2021/2022. Rekrutacja rozpocznie się 2 marca o godz. 13.00 i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego

rekrutacja2

W związku z rozpoczynającym się od 2 marca br. etapem wypełniania wniosków rekrutacyjnych na rok szkolny 2021/2022, aby złożyć wniosek o przyjęcie do przedszkola rodzice mogą:

1. Po wypełnieniu w systemie wniosku i podłączeniu wymaganych skanów dokumentów podpisać wniosek profilem zaufanym i wysyłać w systemie do przedszkola pierwszego wyboru.
  2. Po  wypełnieniu w systemie wniosku, wydrukowaniu go i podpisaniu złożyć razem z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi kryteria rekrutacyjne w przedszkolu pierwszego wyboru.
  3. Wypełnić papierowy wniosek odręcznie i po podpisaniu złożyć razem z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi kryteria rekrutacyjne  w przedszkolu wrzucając do skrzynki na dokumenty, znajdującej się przy wejściu do sekretariatu ( od ul. Zuga). Wnioski prosimy składać w godzinach pracy sekretariatu 8.00-16.00.

W związku z obowiązkiem ochrony danych osobowych oraz zgodnie z opublikowanymi na stronie Biura Edukacji „Zasadami rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2021/2022” prosimy nie przesyłać skanów wniosków i dokumentów/oświadczeń potwierdzających kryteria rekrutacyjne na adres mailowy przedszkola.

Z uwagi na obecną sytuację i obowiązujące nas procedury bezpieczeństwa na chwilę obecną nie planujemy dnia otwartego dla Rodziców zainteresowanych zapisem dzieci do naszego przedszkola.

O dalszych ustaleniach będziemy Państwa informować a teraz zapraszamy do lektury:

Wasze dziecko idzie do przedszkola…. Tak postanowiliście. Nie zawsze była to łatwa decyzja. Jest w Was, Rodzicach wiele niepewności, obaw i pytań, które chcielibyście zadać: Czy Wasza córeczka, syn da sobie radę? Czy w przedszkolu ktoś odpowie na jego potrzeby?
Jeśli chcesz pomóc dziecku w procesie adaptacji przedszkolnej, pamiętaj: jeśli mówisz dziecku “poradzisz sobie”, nie płacz przy nim, nie pokazuj mu swoich łez, pozwól dziecku płakać, pozwól mu się zmienić, pozwól mu na protest.
Przed planowanym terminem oddania dziecka do przedszkola, ureguluj jego rozkład dnia według tego rytmu, jaki tam obowiązuje. Dzięki temu, Twojemu Dziecku będzie łatwiej oswoić się z codziennymi zasadami w nowym miejscu.

Ankieta informacyjna o dziecku

POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU